Zamknij

Ponad kilogram narkotyków u 24-letniego mieszkańca Sochaczewa

10:15, 04.12.2023 KPP Sochaczew Aktualizacja: 10:15, 04.12.2023
Skomentuj foto KPP Sochaczew foto KPP Sochaczew

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków u 24-letniego mieszkańca Sochaczewa. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego legitymowali 24-latka na jednej ze stacji paliw w pow. sochaczewskim. Okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie narkotyki, więc został zatrzymany.

Policjanci weszli do domu sochaczewianina. W trakcie przeszukania znaleźli prawie kilogram marihuany, haszysz i kilka tysięcy złotych. Narkotyki zostały zabezpieczone i przesłane do badań.

Policjanci doprowadzili mężczyznę do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

W piątek odbyło się posiedzenie, podczas którego sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Sochaczewa na okres 3 miesięcy. Przestępstwo, którego się dopuścił, jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%