Zamknij

Gmina Sochaczew: kierował groźby karalne wobec żony

13:39, 27.11.2023 KPP Sochaczew Aktualizacja: 14:20, 27.11.2023
Skomentuj

Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca gminy Sochaczew podejrzewanego o kierowanie gróźb karalnych wobec swojej żony. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze, m.in. nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. Przestępstwo jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zostali wezwani na interwencję domową z powodu zachowania nietrzeźwego 48-letniego mieszkańca gminy Sochaczew. W trakcie czynności mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Z ustaleń wynika, że od kilku miesięcy kierował wobec żony groźby karalne.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu.

Groźby karalne są zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

TomTom

5 0

Łobuz kocha najbardziej,swoją drogą powstał świetny sposób na wywalenie właściciela z nieruchomości 17:03, 27.11.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mixermixer

2 0

nawet jak nakryjesz osobistą żonę z gachem w łóżku-nic nie mów, uspokój się. zaproś gostka na ćwiarteczkę, zaprzyjaźnij się, jesteście wszyscy w związku.
**Czy żona może bić męża?
Kobiety mają większość skłonność do przemocy psychicznej. Przemoc domowa oraz skłonność do uzależnień przypisywana jest głównie mężczyznom. Obecnie jednak obserwuje się wzrastający problem uzależnień wśród kobiet. Niestety w dużej mierze przemoc kobiet wobec mężczyzn wciąż pozostaje tematem tabu.** 08:51, 28.11.2023


reo

LolaLola

1 0

ALKOHOLIZM TO JEST CIEZKA CHOROBA UZALEŻNIENIOWA ,Z KTOREJ CHORY WYCHODZI LATAMI,A CHORUJE TEZ CALA JEGO RODZINA !!A AGRESJA ,WULGARYZMY TO SA JEJ NASTEPSTWA !!TYLKO W POLSCE ZA PISIOROW CHORYCH ALKOHOLIKOW POZBAWIA SIE MAJATKOW I KARZE WIEZIENIEM I SADEM !!A GDZIE JEST TO SPECJALISTYCZNE LECZENIE CHOROBY ALKOHOLIZMU ??GDZIE JEST TA PROHIBICJA !!ZE NA KAZDEJ STACJI BENZYNOWEJ NIE KUPISZ KIEROWCO ŻAROWKI DO SAMOCHODU !!ALE ZA TO CAŁE SCIANY I SCIEZKI OBSTAWIONE SA ROZNEJ MASCI ALKOHOLEM !!GDZIE UCZENIE MLODYCH LUDZI KULTURY TRZEŻWOSCI I KULTURY PICIA W MIEJSCACH DO TEGO WYZNACZONYCH !!A NIE CHOWANIA SIE LATEM Z PUSZKA PIWA PO KRZAKACH ,PARKANACH CZY CMENTARZACH !!GDZIE JEST TA ALTERNATYWA PANSTWA DLA ZAOSTRZONYCH PRZEPISOW NA CHORYCH ALKOHOLIKACH ,GDZIE JEST TA POMOC SYSTEMOWA DLA CHOREGO ALKOHOLIKA I JEGO RODZINY ??A NIE BEZPRAWNE WYWLASZCZANIE ICH I RODZIN Z ICH WLASNYCH DOMOW I MIESZKAN !!TO TAK LECZY SIE CHORYCH LUDZI W POLSCE ?? ŻE REKLAMY ROZNEJ MASCI ALKOHOLU I JAKĄ TO DAJA BŁOGĄ PRZYJEMNOSC Z PICIA LECĄ CO 15MINUT W TVP I WSZYSTKICH MEDIACH . TO JEST SYSTEMOWE DRANSTWO !!A PRAWDA JEST TAKA ,ZE TO CHORE PANSTWO I JEJ ORGANA I INSTYTUCJE NIEŻLE ZARABIAJA NA CHORYM ALKOHOLIKU I JEGO RODZINIE !!WSTYD ...
09:02, 30.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%