Zamknij
REKLAMA

Policja Sochaczew: czarne chmury nad poszukiwanymi

14:58, 26.05.2023 KPP Sochaczew Aktualizacja: 14:58, 26.05.2023
Skomentuj

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 27-latkę poszukiwaną na podstawie listu gończego. Mieszkanka Sochaczewa została zatrzymana na terenie miasta. Kobietę doprowadzono do wskazanego zakładu karnego, gdzie ma spędzić kilkanaście najbliższych miesięcy.

Tego samego dnia policjanci dostali zgłoszenie o kłótni do której doszło w jednym z mieszkań w gminie Sochaczew. W trakcie interwencji funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Iłowie zatrzymali 47-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia. Mężczyzna zlekceważył sądowy zakaz kierowania pojazdami i teraz ponosi tego konsekwencje – za kratkami spędzi kilka najbliższych miesięcy.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali też 33-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego i trzech nakazów doprowadzenia do zakładu karnego. Ustalono miejsce pobytu mężczyzny i zatrzymano go na terenie Błonia.

Dwa dni temu dzielnicowi z Sochaczewa zatrzymali 51-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, a wczoraj w ręce policjantów z Posterunku Policji w Młodzieszynie wpadł 42-latek.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%