Zamknij

Kontrola w centrum miasta i mefedron w torebce 40-latki

KPP Sochaczew 10:48, 16.03.2023 Aktualizacja: 02:34, 04.10.2025
2

Policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę z gminy Kampinos podejrzaną o posiadanie mefedronu. Kryształy były przechowywane w fiolce po lekach, którą miała w torebce. Podejrzana usłyszała już zarzut. Przypominamy, że posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy legitymowali cztery osoby siedzące w aucie zaparkowanym e centrum miasta. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi znaleźli w torebce 40-letniej pasażerki fiolkę po leku. W środku zamiast tabletek były kryształy. Okazało się, że było to ponad 10 gramów mefedronu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie 40-latka usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Przyznała się do popełnienia przestępstwa zagrożonego karą do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

***** ******** ***

10 2

Dobra czterdziecha

11:25, 16.03.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

amantamant

0 1

taaaaa taka dobra jak z koziej *%#)!& trąba...frajerka i nic wiecej

16:57, 24.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%