Zamknij
REKLAMA

Młodzieszyn: zjechał z jezdni i uderzył w słup enegetyczny

08:54, 06.02.2023 KP PSP Sochaczew Aktualizacja: 08:58, 06.02.2023
Skomentuj foto OSP Młodzieszyn foto OSP Młodzieszyn

5 lutego, po godzinie 15.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z ulicy Wspólnej w Młodzieszynie, gdzie samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz zastęp z OSP KSRG Młodzieszyn.

[FOTORELACJA]12249[/FOTORELACJA]

Zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu drogowym, tym razem na ulicy Wspólnej w Młodzieszynie, wpłynęło o godzinie 15:32. Na miejsce ponownie wyjechały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz zastęp z OSP KSRG Młodzieszyn.

Po dojeździe stwierdzono, że kierujący samochodem osobowym marki Opel zjechał z jezdni i uderzył w betonowy słup energetycznym, w wyniku czego doszło do jego złamania i powalenia na jezdnię.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy do chwili przekazania zespołowi ratownictwa medycznego. Przy użyciu detektora prądu potwierdzono obecność napięcia w zerwanych liniach. Na miejsce zadysponowano dodatkowo pogotowie energetyczne.

Działania prowadziło 7 strażaków PSP i 6 strażaków OSP.

(KP PSP Sochaczew)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

miszkaniecmiszkaniec

0 0

Oczywiście !!!! tyle lat nie było zim .. to zamiast zbierać zapasy soli to się rozkradało pieniądze ... dzisiaj na wielu drogach szklanki ... nawet na tym zdjęciu !!! ludzie nogi łamią, samochody pływają i zimówki nie pomogą z taką nawierzchnią !!!! Sochaczew wspaniała i prężnie rozwijająca się gmina .. zobaczcie, a nawet dyrektorek z *%#)!& krzesełka Ćwikliński nawet nie raczy wysłać nic na posypanie w Gawłowie ... jadąc do wulkanizacji - można życiem przypłacić ... mieszkańcy dzwonią do gminy, ale oczywiście mają to w d..... .. ale wybory już niedługo ... skończy się kolesiostwo 08:09, 07.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%