Zamknij

33-letni domowy agresor z gminy Brochów w rękach policji

10:21, 23.11.2022 KPP Sochaczew Aktualizacja: 11:01, 23.11.2022
Skomentuj

Nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu, zakaz zbliżania się to tylko niektóre środki zapobiegawcze zastosowane wobec 33-latka podejrzanego o stosowanie przemocy. Mężczyźnie zarzuca się znęcanie nad własnymi rodzicami. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zostali wezwani na interwencję z powodu zachowania nietrzeźwego 33-latka, który wszczął awanturę. Na miejscu ustalono, że mężczyzna stosuje przemoc wobec domowników. Mieszkaniec gminy Brochów trafił do policyjnego aresztu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad własnymi rodzicami. Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki wolnościowe w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu i zobowiązał 33-latka do powstrzymywania się się od nadużywania alkoholu. Jeżeli mężczyzna złamie orzeczone środki, można orzec wobec niego surowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

PoLaKPoLaK

0 0

KANALIA , BYDLAK przepraszam za obrazę zwierząt nazywanych bydło - POWINNA WRÓCIĆ KARA ŚMIERCI DLA TAKICH DOMOWYCH CWANIACZKÓW ALE NIE TYLKO DLA NICH, DLA GWAŁCICIELI I PEDOFILI TAKŻE !!! 08:58, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%