W niedzielę 13 listopada doszło do wypadku drogowego w miejscowości Łazy, w gminie Kampinos. Jak informują strażacy, jedna osoba została poszkodowana.
[FOTORELACJA]12073[/FOTORELACJA]
Cztery zastępy straży pożarnej brały udział w akcji ratunkowej, jaka miała miejsce w miejscowości Łazy, w gminie Kampinos. W niedzielę 13 listopada około godziny 13.40 doszło tu do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.
Na miejscu działali strażacy z JRG Błonie, OSP Kampinos, OSP Zawady i OSP Strzyżew, jak również Zespół Ratownictwa Medycznego i policja.
0 0
,, z JRG Błonnie'' ,, policja.''
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 0
Szczepan walił dzwona na zarobek z ubezpieczenia OC sprawcy z tego żyje
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.