Zamknij

Rozbój na Ziemowita, 31-latek zatrzymany

12:44, 29.09.2022 KPP Sochaczew Aktualizacja: 15:55, 29.09.2022
Skomentuj foto poglądowe źródło policja.pl foto poglądowe źródło policja.pl

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 31-latka podejrzanego o rozbój i naruszenie nietykalności cielesnej. Wczoraj odbyło się posiedzenie podczas którego sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu sochaczewianina na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek wieczorem na ulicy Ziemowita doszło do rozboju. Z ustaleń wynika, że 31-letni mieszkaniec Sochaczewa zaczepił trzech mężczyzn idących ulicą. Pobił jednego z nich i ukradł mu plecak, naruszył nietykalność cielesną drugiego, a następnie wszedł do pobliskiego bloku. Na miejsce została wezwana Policja.

Gdy mundurowi weszli do wskazanego budynku, z jednego z mieszkań wyszedł agresywny mężczyzna podejrzewany o dokonanie rozboju. Mieszkaniec Sochaczewa został zatrzymany. W mieszkaniu był plecak należący do pokrzywdzonego.

Dzień później 31-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut dokonania rozboju w wyniku którego pokrzywdzony doznał lekkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenia nietykalności cielesnej drugiego z pokrzywdzonych. Do sądu został skierowany wniosek o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Wczoraj odbyło się posiedzenie podczas którego sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Socha Socha

9 0

Nareszcie Sochaczewska Policja wzięła się za robotę tylko jest mało patroli ulicznych 20:04, 29.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%