Zamknij
REKLAMA

Tragedia w Kapturach, śmierć na własnej posesji

08.55, 04.08.2022 red.
Skomentuj foto poglądowe
REKLAMA

Wczoraj w gminie Iłów doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Kaptury na jednej z posesji mężczyzna został przyciśnięty przez samochód. Niestety zdarzenia zakończyło się tragicznie. Przybyłe na miejsce służby stwierdziły zgon mężczyzny.

Wczoraj rano przed godziną 8.00 w gminie Iłów doszło do tragicznego wypadku. W miejscowości Kaptury na jednej z posesji przy budynku gospodarczym mężczyzna najprawdopodobniej w trakcie naprawy samochodu osobowego został przez niego przyciśnięty. Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policję.  Niestety przybyłe na miejsce służby stwierdziły zgon mężczyzny.

- Strażacy dotarli na miejsce praktycznie w tym samym czasie co Zespół Ratownictwa Medycznego. Nasze działania polegały na uniesieniu pojazdu i ewakuacji poszkodowanego spod samochodu osobowego. Z uwagi na stan mężczyzny odstąpiono od czynności resuscytacyjnych. Medycy stwierdzili zgon –

Relacjonuje st. kpt. Rafał Krupa.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%