Zamknij
REKLAMA

Śmiertelne potrącenie przez pociąg pod Teresinem, tory zablokowane

19.55, 28.06.2022 Redakcja
Skomentuj foto OSP Paprotnia
REKLAMA

Śmiertelny wypadek na torach na granicy z gminą Teresin, w miejscowości Żaby w powiecie grodziskim. W tej chwili ruch pociągów jest wstrzymany w obu kierunkach. 

To wiadomość z ostatniej chwili. We wtorek 28 czerwca, po godzinie 19.00, równolegle do działań związanych z burzową ulewą, jak przeszła nad powiatem sochaczewskim, nasi strażacy zostali wezwani do wypadku, jaki miał miejsce na granicy z gminą Teresin, w miejscowości Żaby, w powiecie grodziskim.

Jak powiedział nam Rafał Krupa, oficer Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, doszło tam do śmiertelnego w skutkach potrącenia osoby przez pociąg.

Ponieważ pierwsze zgłoszenie informowało, że wypadek ma miejsce w Ludwikowie, w gminie Teresin, na miejsce udali się strażacy z Sochaczewa i OSP Paprotnia.

W tej chwili ruch pociągów został wstrzymany w obu kierunkach. Prawdopodobnie na miejsce zostanie podstawiona komunikacja zastępcza. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Czekamy na więcej informacji.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

LolaLola

7 2

TAK WLASNIE BEDZIE WYGLADALO PODRÓŻOWANIE W PRZYSZLOSCI KOLEJĄ CPK Z GDAŃSKA ,WROCŁAWIA ,KRAKOWA ,ŁODZI DO LOTNISKA W BARANOWIE ...JAK NIE SAMOBÓJCA NA TORACH ,TO DRZEWO SIE ZWALIŁO ...A SAMOLOT JUŻ TWOJ ODLECIAŁ NA WAKACJE .... 22:33, 28.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KoloKolo

5 4

No ta, znowu te pisiory. 22:48, 28.06.2022


XxXx

2 0

PKP mogło by lepiej ogarniać komunikacje zastępcza cały czas sobie z tym nie radzi a to jest dramat 10:58, 29.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%