Zamknij
REKLAMA

Tragiczny finał wędkowania w Mistrzewicach, relacja KP PSP Sochaczew

10.18, 27.06.2022 KP PSP Sochaczew
Skomentuj foto WOPR Sochaczew
REKLAMA

25 czerwca do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie od dyżurnego z policji z prośbą o pomoc przy poszukiwaniach mężczyzny zaginionego nad zbiornikiem wodnym w Mistrzewicach (gmina Młodzieszyn). Do zdarzenia zadysponowano samochód operacyjny z łodzią ratowniczą z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie. Na miejsce przybył także samochód z łodzią z sochaczewskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

[FOTORELACJA]11697[/FOTORELACJA]

Po przybyciu zastępów uzyskano informacje od funkcjonariuszy policji, że 65-letni mężczyzna w porze nocnej wędkował nad zbiornikiem, a nad ranem znaleziono tylko jego sprzęt.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeszukaniu dna zbiornika z łodzi z uwagi na jego niewielką głębokość. Po niespełna 20 minutach od zwodowania łodzi na dnie zbiornika natrafiono na ciało mężczyzny, które wydobyto na brzeg. Miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji.

Działania prowadziło 5 strażaków PSP, 9 strażaków OSP oraz 2 ratowników WOPR.

Tekst: mł. bryg. T. Fijołek, zdjęcia: OSP Młodzieszyn

[ZT]63632[/ZT]

 

(KP PSP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%