Zamknij
REKLAMA

Pożar drewnianego domu w Serokach, budynek spłonął doszczętnie

12:00, 22.05.2022 | Redakcja
Skomentuj foto OSP Paprotnia
REKLAMA

W Serokach Wieś, gmina Teresin, doszło do pożaru drewnianego budynku jednorodzinnego. Budynek spłonął doszczętnie. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej.

W piątek 20 maja około godziny 22.00 doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, w miejscowości Seroki Wieś, gmina Teresin.

Jak powiedzieli nam strażacy z OSP Paprotnia, którzy brali udział w akcji gaśniczej, w chwili przybycia na miejsce zdarzenia ogniem objęty był cały dach budynku oraz jedna ściana szczytowa. Po opanowaniu pożaru przystąpiono do prac rozbiórkowych w celu dogaszenia zarzewi ognia. W tym celu używano też kamery termowizyjnej.

Budynek nie był zamieszkany, na szczęście nikt w pożarze nie ucierpiał.

Akcja gaśnicza trwała półtorej godziny. Uczestniczyło w niej pięć zastępów straży pożarnej, dwa z OSP Paprotnia, po jednej z OSP Niepokalanów i PSP Sochaczew, a także, ponieważ w tym samym czasie duża grupa sochaczewskich strażaków interweniowała w Młodzieszynie w związku ze śmiertelnym wypadkiem, jeden zastęp z PSP Błonie.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%