Zamknij
REKLAMA

Trzy włamania w Broniszach, w tym jedno do toalety

15:09, 24.01.2022 KPP Powiat Warszawsko Zachodni Aktualizacja: 15:12, 24.01.2022
Skomentuj

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za włamanie  do boksu i kradzież butli z gazem oraz włamanie do pomieszczenia pracownika toalety i kradzież kasetki z pieniędzmi, a także włamanie do wrzutników na monety znajdujących się przy drzwiach toalet. Dodatkowo 32 i 39-latek odpowiedzą za włamanie kilka dni wcześniej do garażu i kradzież kosiarki oraz ceramicznych płytek.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o trzech włamaniach, do których doszło w Broniszach. Na miejsce najpierw udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy ustalili, że doszło do włamania do boksu i kradzieży butli gazowych oraz włamania do pomieszczenia pracownika toalety i kradzieży kasetki z pieniędzmi, a następnie włamania do wrzutników na monety znajdujących się przy drzwiach toalet. Sprawdzili monitoring i wstępnie wytypowali trzech mężczyzn, którzy mogli dopuścić się tych przestępstw. Gdy na miejscu zdarzenia pracowali policyjni „dochodzeniowcy” wspólnie z technikiem kryminalistyki, policjanci wrócili do służby patrolowej.

W pewnym momencie zauważyli na ulicy mężczyznę, który swoim wyglądem i ubiorem przypominał osobę, która w nocy wspólnie z dwoma innymi mężczyznami dokonała kradzieży z włamaniem. Policjanci zatrzymali 39-latka, a podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania pozostałych dwóch mężczyzn w wieku 32 i 39 lat, którzy tam się znajdowali. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione butle z gazem, które mężczyźni zdążyli już sprzedać.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im łącznie trzech zarzutów kradzieży z włamaniem. Dodatkowo 32 i 39-latek odpowiedzą za włamanie kilka dni wcześniej do garażu i kradzież kosiarki oraz ceramicznych płytek. Mężczyźni przyznali się do popełnienia tych przestępstw i poddali się dobrowolnie karze.

foto: KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego

(KPP Powiat Warszawsko Zachodni)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

ObserwatorObserwator

6 0

Jak nisko trzeba upaść mając na karku 30+, żeby okradać kibel na giełdzie w Broniszach. Patologia w III RP przekracza już wszelkie granice. Ludzie w wieku produkcyjnym powinni pracować a nie okradać utarg babci klozetowej. 01:50, 25.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HahahaHahaha

1 0

Zasraniec! 03:56, 26.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Masz racjęMasz rację

0 0

Zasraniec powinien kimać na sianku czyli podłodze i myć kibel do końca swoich dni w *%#)!& czyli ciupie. 22:17, 30.01.2022


REKLAMA
0%