Zamknij
REKLAMA

Usłyszał niepokojące dźwięki w studni, wezwał strażaków

14.31, 13.09.2021 Redakcja
Skomentuj OSP Nieborów
REKLAMA

To była nietypowa interwencja. Grzybiarz, wracając z lasu, usłyszał niepokojące dźwięki z pobliskiej studni. Okazało się, że wewnątrz walczy z wodą i zimnem niewielki psiak. Na miejsce wezwano strażaków z OSP Nieborów, po czym rozpoczęła się, zakończona sukcesem, akcja ratunkowa.

[FOTORELACJA]10771[/FOTORELACJA]

W niedzielę 12 września strażacy z OSP Nieborów brali udział w nietypowej interwencji na terenie miejscowości Karolew. Jej przebieg relacjonują sami druhowie:

- Zgłoszenie o psie znajdującym się w studni. Grzybiarz wracający z lasu usłyszał niepokojące dźwięki dochodzące z pobliskiej studni, zauważywszy, że na powierzchni wody znajduje się zwierzę, zawiadomił służby. Po przyjeździe na miejsce zastępu z naszej jednostki przystąpiono do akcji ratunkowej. Przy pomocy drabiny wydobyto psa na powierzchnię. Pies był znacznie wychłodzony, przy wykorzystaniu koca termicznego oraz koców od pobliskich mieszkańców piesek został zabezpieczony do czasu przyjazdu weterynarza. Po przyjeździe weterynarza pies został przekazany, a następnie odwieziony do placówki weterynaryjnej.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%