Dziś 13 sierpnia, po godzinie 12.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zderzenie trzech samochodów osobowych na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie.
[FOTORELACJA]10678[/FOTORELACJA]
Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie po godzinie 12.00 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jak poinformował nas Rafał Krupa, oficer prasowy sochaczewskiej straży pożarnej, autami podróżowali wyłącznie kierowcy, którzy opuścili pojazdy samodzielnie. Jedna z osób uskarżała się na ból brzucha. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a potem przekazali pod opiekę pogotowia. Więcej informacji wkrótce.
AKTUALIZACJA
Jak poinformowała nas Agnieszka Dzik, oficer prasowa KPP Sochaczew zdarzenie na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z Olimpijską zakwalifikowano jako kolizje.
- Z ustaleń wynika, że kobieta kierująca seatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Porsche, który następnie uderzył w znak i w zaparkowaną hondę accord. Kobietę ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji -informuje Agnieszka Dzik.
Krystian 13:59, 13.08.2021
Tego srebnego auta z mokasu gościa znam on jeździ jak wariat poprostu szaleniec powinniście prawo jazdy mu zabrać
Jasne22:47, 13.08.2021
Tej kolizji można było zapewne uniknąć tylko ten typek w niemieckiej szlifierce zasuwał nie raz jak porąbany zwłaszcza kilka razy na Warszawskiej było go widać jak ciśnie i nie zwraca uwagi na otoczenie.
W obszarze zabudowanym wyprzedzał przepisowo jadące samochody jakby stały w miejscu.
Dobrze że do gorszej tragedii nie doszło.
tuwachock.pl00:36, 14.08.2021
"ostry dzwon" - i jak tu nie traktować was jak tabloid? To słownictwo portalu informacyjnego? Żenada.
As02:12, 14.08.2021
A z jaką prędkością jechało porsche?
gość10:40, 14.08.2021
Sami "znafcy". Nic dodać nic ująć.
tata09:26, 16.08.2021
Hahah, portal śmieciowisko. Dlaczego SEAT piszecie z małej litery a PORSCHE z dużej? Czyżby dzban co do artykułu tekst pisał uważa że porsche ma więcej "szacunku" bo droższe :)))))))
AndB22:05, 19.08.2021
Przestańcie z tym urzędowym bełkotem typu "do stanowiska kierowania, zadysponowano" itp. Piszcie artykuły prostym, zrozumiałym językiem dla czytelników a nie dla branży.
3 8
Tylko tu zawiniła kobieta. łatwo oceniać