W czwartek 27 maja po godzinie 8.00 rano na DK92 w miejscowości Kożuszki Parcel doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i jednej osobówki. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierowcy.
[FOTORELACJA]10389[/FOTORELACJA]
Jak podaje kpt Rafał Krupa, w wyniku zdarzenia ucierpiał kierowca osobówki:
- W momencie dojazdu służb nieprzytomny mężczyzna przebywał uwięziony wewnątrz pojazdu. Działania strażaków polegały przede wszystkim na uzyskaniu dostępu do poszkodowanego przez rozgięcie i rozcięcie karoserii. Osoba została ewakuowana i przekazana pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.
Na miejscu działają cztery zastępy straży pożarnej, należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
AKTUALIZACJA Z GODZINY 09.30
Jak poinformowała nas oficer prasowa KPP Sochaczew Agnieszka Dzik:
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciągnika siodłowego marki Volvo uderzył w poprzedzający go pojazd. W wyniku tego zdarzenia Ford Fusion kierowany przez 27-letniego mieszkańca powiatu płockiego uderzył w naczepę ciągnika siodłowego, który jechał przed nim. 27-latek z poważnymi obrażeniami został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców ciągników siodłowych - obaj są trzeźwi. Pas ruchu od Warszawy w kierunku Sochaczewa jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo. Kierowcy mogą liczyć na pomoc strażaków i policjantów. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin, cały czas trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnego przebiegu i okoliczności wypadku. Jak zawsze apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.
[ZT]58081[/ZT]
13 4
tiry na tory!
7 5
tory na tiry!
8 2
tiry na tory!
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
4 0
Tiry to zagrożenie dla ludzi i środowiska. Kierowcy prowadzący te pojazdy powinni być naprawdę dobrymi, zdyscyplinowanymi i z długim stażem.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.