Mieszkańcy podzielili się dziś z nami informacją o samochodzie wbitym w rondo w Ruszkach. Jak relacjonują, sytuacja nie ma wpływu na płynność ruchu po krajowej 50-tce w tym miejscu, możemy się jednak spodziewać, że te pojawią się, gdy auto trzeba będzie z ronda ściągnąć. Mamy nadzieję, że w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"10049"}
Przy okazji apelujemy o ostrożność – nadal panuje gęsta mgła, która zdecydowanie może ograniczać widoczność na drodze.
Dziękujemy Justynie i Kubie za zdjęcia.
Malysz07:56, 23.02.2021
Eeeee, słabo, jakiś początkujący lotnik, spadł zaraz za bulą no i w ten sposób nie miał szans na dobry telemark ?
do. Malysza08:23, 23.02.2021
Następny możesz być ty...telemarku...?
do pajaca "do. 09:50, 23.02.2021
Jesteś typowym wiejskim zgredem czy niedoszłym lotnikiem z seata? ?
do do do do do09:51, 23.02.2021
Za późno z progu wyszedł ?????
B.09:01, 23.02.2021
Janów też ma swój program kosmiczny ;-D
Slawny Gg12:43, 23.02.2021
Rondo go tak samo zaskoczyło jak zima drogowców
firlej15:42, 23.02.2021
Rondo nie dostosowało swojej pozycji do jego prędkości ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz