Dziś ok. godziny 13.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Mikołajewie, gmina Teresin. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Budki Piaseckie i PSP Sochaczew. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Dziś tuż po godzinie 13.00 strażacy z OSP Budki Piaseckie oraz z PSP Sochaczew interweniowali z powodu zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Mikołajew, gmina Teresin. Jak podano w zgłoszeniu, w zdarzeniu uczestniczyło dziecko. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że podróżujący opuścili auta o własnych siłach. Jeden samochód znajdował się poza jezdnią, drugi blokował jeden pas ruchu.
- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów oraz kierowaniu ruchem drogowym. Na szczęście żadna z osób nie potrzebowała interwencji zespołu ratownictwa medycznego – relacjonują druhowie z OSP Budki Piaseckie.
Warto dodać, że dosłownie pół godziny później druhowie zostali zadysponowani do miejscowości Topołowa, gdzie paliło się nielegalne wysypisko śmieci.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz