Zamknij
REKLAMA

Podziękowania i gratulacje dla byłego i obecnego sekretarza gminy Iłów

17:08, 05.07.2019 | aw
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnia sesja Rady Gminy, podczas której jednogłośne absolutorium uzyskał wójt Jan Kraśniewski, była także okazją do zaakcentowania zmian w składzie  Urzędu Gminy. Miejsce Przemysława Nowackiego, wieloletniego sekretarza gminy, zajęła Katarzyna Michalska. I właśnie podczas sesji ustępującemu sekretarzowi podziękowania w imieniu Rady Gminy złożyło Prezydium Rady.

W swoim liście Sławomir Tomaszewski, Dorota Bernat i Przemysław Wasilewski dziękowali Przemysławowi Nowackiemu m.in. „za rzetelną, pełną zaangażowania pracę i wysiłek włożony w rozwój gminy Iłów,  za życzliwość, otwartość i czas poświęcany jej mieszkańcom”. Szczególne podziękowania złożyli za długoletnią i ofiarną pracę na rzecz administracji samorządowej, za lata sumiennej i odpowiedzialnej pracy na stanowisku sekretarza gminy.  

Z kolei Katarzynie Michalskiej radni złożyli serdeczne gratulacje związane z powołaniem na stanowisko sekretarza gminy wyrażając nadzieję, że jednym z jej priorytetów będzie działanie na rzecz rozwoju gminy i jej mieszkańców.   

(aw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone