Zamknij
REKLAMA

Podziękowania i gratulacje dla byłego i obecnego sekretarza gminy Iłów

17:08, 05.07.2019 | aw
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnia sesja Rady Gminy, podczas której jednogłośne absolutorium uzyskał wójt Jan Kraśniewski, była także okazją do zaakcentowania zmian w składzie  Urzędu Gminy. Miejsce Przemysława Nowackiego, wieloletniego sekretarza gminy, zajęła Katarzyna Michalska. I właśnie podczas sesji ustępującemu sekretarzowi podziękowania w imieniu Rady Gminy złożyło Prezydium Rady.

W swoim liście Sławomir Tomaszewski, Dorota Bernat i Przemysław Wasilewski dziękowali Przemysławowi Nowackiemu m.in. „za rzetelną, pełną zaangażowania pracę i wysiłek włożony w rozwój gminy Iłów,  za życzliwość, otwartość i czas poświęcany jej mieszkańcom”. Szczególne podziękowania złożyli za długoletnią i ofiarną pracę na rzecz administracji samorządowej, za lata sumiennej i odpowiedzialnej pracy na stanowisku sekretarza gminy.  

Z kolei Katarzynie Michalskiej radni złożyli serdeczne gratulacje związane z powołaniem na stanowisko sekretarza gminy wyrażając nadzieję, że jednym z jej priorytetów będzie działanie na rzecz rozwoju gminy i jej mieszkańców.   

(aw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone