Zamknij
REKLAMA

Festyn rodzinny w Nowej Suchej. Dzień niezwykły

09:49, 06.06.2019 | red.
REKLAMA
Skomentuj

Ostatni dzień maja w Szkole Podstawowej im. Jakuba Kopacza w gminie Nowa Sucha upłynął na licznych atrakcjach. Był to niezwykły dzień dla wszystkich, zarówno uczniów jak i przybyłych gości.

Tego dnia w Szkole Podstawowej im. Jakuba Kopacza odbył się festyn rodzinny, wyjątkowy dzień dla szkoły i okazja do spotkania nie tylko nauczycieli i uczniów, ale także rodziców. Festyn poprzedzony został uroczystością z okazji święta patrona szkoły. Uczniowie pod okiem nauczyciela języka polskiego przygotowali krótką prezentację, która przybliżyła uczniom historię patrona. Aby podkreślić wagę tego święta uczniowie przybyli w strojach galowych.

Po uroczystości dzieci przebrane w stroje sportowe wzięły udział w festynie, na którym czekało na nich mnóstwo niespodzianek. Największym powodzeniem cieszyły się dmuchańce. Dodatkowo Rada Pedagogiczna przygotowała dla dzieci stoiska, w których mogły nauczyć się przyszywać guziki, namalować swój portret, zobaczyć króliki, wykonać obrazek z różnych nasion i wiele innych. Dla uczestników festynu przygotowano też loterię z bardzo atrakcyjnymi fantami. Uczniowie wszystkich klas wzięli udział w turnieju szachowym. Na koniec wyłoniono zwycięzców i rozdano nagrody.

Ogromną niespodzianką dla wszystkich był przyjazd strażaków z pobliskiego OSP. Dzieci mogły obejrzeć wóz strażacki, zapoznać się z trudną pracą strażaka. Poza tym strażacy postanowili ugasić lejący się z nieba żar i ochłodzili wszystkich wodą. Nieodłącznym elementem festynu była muzyka i tańce. Klasy młodsze umiliły czas spotkania występami muzycznymi i śpiewanymi przez siebie piosenkami wybranych zespołów. Rodzice zadbali o to, żeby nikt nie był głodny, przygotowali kanapki, ciasta i lody. Dla wszystkich dostępny był również grill.

Piątkowe spotkanie wywołało uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych. Myślę, że to będzie początek wspaniałej tradycji szkolnej.

Dziękujemy wszystkich darczyńcom: Zakładom Przetwórstwa Mięsnego ,,Rzeźnik’’ w Jeżowie, Kancelarii Brokerskiej MODUS, a także tym, którzy chcieli pozostać anonimowi. Dzięki ofiarności firmy Agromaks zakupiliśmy nowoczesny sprzęt nagłaśniający obsługujący wszystkie uroczystości szkolne. Podziękowania należą się również pani dyrektor Izabeli Nowackiej, Radzie Rodziców i całej kadrze pedagogicznej.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone