Zamknij
REKLAMA

Czyste Powietrze w Brochowie. Osoby chętne proszone o deklarację

07:00, 11.08.2019 | aw
REKLAMA
Skomentuj

Program „Czyste Powietrze” to rządowy projekt mający na celu poprawę efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów oraz innych zanieczyszczeń do atmosfery. Obejmuje istniejące oraz nowo budowane jednorodzinne budynki mieszkalne. Realizowany będzie do 2029 roku.

 

Budżet projektu obejmuje 103 miliardy złotych, z czego dofinansowania stanowią 63,3 mld zł. Pozostała część w kwocie 39,7 mld zł dostępna będzie w formie pożyczek.

Zgodnie z porozumieniem podpisanym pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a wójtem gminy Piotrem Szymańskim, w Urzędzie Gminy Brochów działa już punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”.

Oznacza to, że nie osoby chętne do wzięcia udziału w programie i skorzystania z dofinansowania nie muszą już jechać bezpośrednio do WFOŚiGW, aby sprawdzić i złożyć wniosek o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze” , ale można to uczynić w Urzędzie Gminy Brochów w pokoju nr 27.

W piątek 2 sierpnia odbyło się spotkanie informacyjne na temat Odnawialnych Źródeł Energii i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Wójt informuje też, że osoby, które chcą skorzystać z tego projektu muszą złożyć pisemną deklarację do 31 sierpnia 2019 r w Urzędzie Gminy Brochów w pokoju nr 25 lub 27. Osoby, które złożą deklarację po tym terminie zostaną wpisane na listę rezerwową.

W razie pytań i wątpliwości można dzwonić pod numer 731 930 752 w godz. 8-16. Deklarację programową można także pobrać ze strony internetowej http://brochow.bip.org.pl/pliki/brochow/deklaracja_oze.pdf

 

(aw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone