Zamknij

Odliczanie do gali boksu w Skierniewicach

11.00, 05.10.2017 Aktualizacja: 11.04, 05.10.2017
Skomentuj
REKLAMA

Już 7 października w Skierniewicach mieszkańcy będą świadkami wydarzenia sportowego, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było. W hali Ośrodka Spotu i Rekreacji odbędzie się pierwsza gala boksu zawodowego. W ringu obejrzymy walki zawodowe oraz olimpijskie. Nie zabraknie też lokalnych akcentów. Sprzedaż biletów już wystartowała!

Przedsmak gali będzie można poczuć już o godzinie 12.00. W samo południe w hali OSiR odbędzie się oficjalne ważenie zawodników oraz konferencja prasowa wszystkich uczestników sportowego show. Od 17.00 pierwsi goście, którzy zjawią się na gali, będą mogli obejrzeć pokazy sztuk wali oraz tańca w wykonaniu skierniewickich sportowców oraz tancerzy. 

Główne wydarzenie wieczoru rozpocznie się o godzinie 18.00. Prowadzącymi będą Iwona Guzowska i Piotr Dzięcielski. Na początek widzowie obejrzą 4 potyczki boksu olimpijskiego sędziowane przez znakomitego polskiego zawodnika i propagatora tej dyscypliny  Pawła Skrzecza. Po tej rozgrzewce przyjdzie czas na walki dnia. Jako pierwsi na ring wyjdą Rafał Jackiewicz i Piotr Bis, a po nich w głównej walce wieczoru wystąpi Norbert „Noras” Dąbrowski. Więcej na ten temat mówi wiceprezydent Skierniewic Jarosław Chęcielewski.

 W Skierniewicach od stycznia funkcjonuje sekcja boksu. W trakcie wieczoru bokserskiego, w ringu staną też skierniewiccy bokserzy; Krzysztof Kamiński i Hubert Stefankiewicz, będą to dla nich pierwsze tak poważne zawody.


 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%