Zamknij

Kwiat Skierniewic 2017

08.45, 18.08.2017 Aktualizacja: 08.51, 18.08.2017
Skomentuj
REKLAMA

Skierniewice słyną ze święta kwiatów owoców i warzyw. Od wielu lat podczas tej właśnie imprezy organizowany jest konkurs Kwiat Skierniewic. To specjalny konkurs piękności dla pań.

Zapraszamy dziewczyny między 16, a 25 rokiem życia do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu Kwiat Skierniewic 2017, którego finał odbędzie się już 16 września na skierniewickim Rynku podczas XL SKOiW.

Szczegóły przedstawia Przemysław Rybicki rzecznik urzędu miasta w Skierniewicach.

Czy kochacie piękno? Bo my tak! Właśnie rozpoczynamy poszukiwania! Jako że wrzesień zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim 40 Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, my startujemy z przyjmowaniem zgłoszeń pięknych dziewczyn, które zachwycą nas urodą i osobowością! Szukamy dziewcząt od 16 roku życia, które wypełnią zgłoszenie znajdujące się na stronie wyborów Kwiat Skierniewic 2017.

Wszystkie chętne muszą jedynie wysłać swoje zgłoszenie, w którym uwzględnią imię, nazwisko, wiek, a także krótkie wzmianki o swoich zainteresowaniach, planach na przyszłość oraz codziennych zajęciach. (Osoby niepełnoletnie do zgłoszenia powinny dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych). Kolejnym etapem będzie CASTING w Centrum Kultury i Sztuki 1 września, podczas którego jury wybierze finalistki, które zaprezentują się w trzeci weekend września!

Może to właśnie Ty zostaniesz Kwiatem Skierniewic? Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz możliwość występowania na wydarzeniach miejskich i nie tylko!

ZAPRASZAMY!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%