Zamknij

Filmowy wieczór z Ewą Szykulską w Skierniewicach

14.00, 09.08.2017
Skomentuj
REKLAMA

Nie macie planów na piątkowy wieczór? Przed nami drugie spotkanie z kinem oldschool na Bulwarze Przyjaźni z Chatelaillon-Plage w Skierniewicach (za Kościołem św. Jakuba przy ul. Podrzecznej). Tym razem na wielkim ekranie wyświetlona zostanie komedia Andrzeja Kondratiuka ? ?Hydrozagadka?, a gościem specjalnym będzie aktorka Ewa Szykulska. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 20:30.

Trwają wakacje i sezon na filmy z superbohaterami w roli głównej, w Polsce też mamy swojego superbohatera, który nazywa się As i to właśnie on wyrusza na trop dwóch przestępców, którzy wpadli na genialny plan przeniesienia wody ze stolicy do kraju maharadży. Czy śledztwo Asa zakończy się sukcesem? Czy przeszkodzi złoczyńcom w realizacji ich niecnego planu? Hydrozagadka czeka na rozwiązanie! Na  plenerowym ekranie ujrzymy takie gwiazdy kina jak: Józef Nowak (nasz niezawodny As), Zdzisław Maklakiewicz, Roman Kłosowski czy…Ewa Szykulska, która pojawi się w Skierniewicach.

Tuż przed seansem czeka nas inspirująca rozmowa z charyzmatyczną i utalentowaną aktorką, posiadaczką jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce - Ewą Szykulską

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%