Zamknij

Spotkanie opłatkowe w Młodzieszynie. Dla starszych i samotnych

11:08, 19.12.2019 UG Młodzieszyn Aktualizacja: 14:40, 19.12.2019
Skomentuj

Szanowni Państwo, przed nami święta Bożego Narodzenia, wigilijny stół w rodzinnym domu, choinka, kolędy, prezenty. W wielu domach będzie skromnie, ale na pewno nie zabraknie radości i ciepła. Nie wszyscy jednak mają tyle szczęścia, gdyż nadal są osoby, którym dokucza samotność.

 

W tym roku po raz kolejny odbyła się wigilia dla osób starszych i samotnych z gminy Młodzieszyn, która została zorganizowana 11 grudnia wspólnie przez Wójta Gminy Młodzieszyn, Parafię pod wezwaniem NNMP w Młodzieszynie, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Caritas oraz Szkołę Podstawową w Młodzieszynie.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem zebranych gości oraz świątecznymi życzeniami. Następnie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie zaprezentowali przedstawienie Bożonarodzeniowe, które wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój.

Nie zabrakło także świątecznych oraz noworocznych życzeń które złożyli zebranym Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz ksiądz Dariusz Kuźmiński - proboszcz parafii NNMP w Młodzieszynie.
Jak podkreśliła Wójt Monika Pietrzyk:

- Cieszę się, że w naszej gminie już po raz kolejny odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych z terenu naszej gminy. To tradycja, którą będziemy pielęgnować.

Później przyszedł czas na łamanie się opłatkiem. W rodzinnej atmosferze i świątecznym nastroju, przy wigilijnym stole jeszcze długo trwały rozmowy i wspólne świętowanie.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości a przede wszystkim tym, którzy pomimo trudów dnia codziennego przybyli na spotkanie, by razem móc spędzić ten wyjątkowy dzień.

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

AmantAmant

1 1

Wójtowi jest seksi 21:03, 19.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%