Zamknij

Gminne Mikołajki w Młodzieszynie 2019

11:32, 11.12.2019 UG Aktualizacja: 20:59, 11.12.2019
Skomentuj

Dnia 6 grudnia uczniowie z całej gminy Młodzieszyn już po raz piąty uczestniczyli w Gminnych Mikołajkach, organizowanych przez wójt Monikę Pietrzyk.

 

Nasze mikołajkowe spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:00 przed Urzędem Gminy Młodzieszyn. Pani wójt wraz ze Świętym Mikołajem wspólnie przywitali wszystkie zgromadzone dzieci ze szkoły w Janowie i Kamionie.  Następnie, mikołajkowym korowodem, w towarzystwie Świętego Mikołaja oraz asyście młodzieszyńskich strażaków przeszliśmy do Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, gdzie przybyłych gości przywitali uczniowie szkoły.

W międzyczasie Święty Mikołaj odwiedził podopiecznych młodzieszyńskiego przedszkola. Maluchy nie kryły radości ze spotkania i ciepło przywitały wyjątkowego gościa, który obdarował każdego z nich upominkami.

Dalsza część uroczystości odbyła się na szkolnej sali gimnastycznej, gdzie wójt Monika Pietrzyk powitała serdecznie zebranych oraz zaprosiła na występ specjalnych gości – Cyrku Focus.

Artyści w swoim występie zaprezentowali wiele fantastycznych cyrkowych sztuczek, a także zaprosili do ich wykonania zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Wszyscy z ogromnym zaciekawieniem obserwowali widowisko, za każdym razem nagradzając artystów brawami.
Po wspaniałym występie nastąpiło podsumowanie gminnego konkursu na „Najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie.
Na koniec wójt zaprosiła wszystkich na gorące kiełbaski i zdrowe soki z Tęczowego Ogrodu.

Całemu wydarzeniu ze skupieniem przyglądał się nasz szczególny gość – Święty Mikołaj, który częstował wszystkie dzieci słodkościami. Tegoroczne Mikołajki przyniosły dzieciom wiele uśmiechu i radości, z pewnością zostaną  przez nas zapamiętane na długo.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji dzisiejszego wydarzenia, a w szczególności strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie, Policjantom z miejscowego Posterunku Policji, Pawłowi Sałacińskiemu za bezpieczny transport Mikołaja oraz firmie „Tęczowy ogród”, która zapewniła zdrowe soki dla najmłodszych.

Szczególne podziękowania kierujemy do Świętego Mikołaja, który swoją obecnością uświetnił ten szczególny mikołajkowy dzień.

(UG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

OlekOlek

2 2

Super ! ??? 14:05, 18.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

ObserwatorObserwator

1 4

Jak szybko znikają artykuły jak się źle skomentuje działania Pani wójt, szkoda. A może tak Pani Wójt się pochwali jakie ceny za śmieci będziemy płacić po nowym roku, tak pod choinkę ludziom powiedzieć że będzie o 100% podwyżka, mam tylko nadzieję że się mylę... 21:06, 22.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Monika Pietrzyk Monika Pietrzyk

0 0

A skąd te domysły Drogi Obserwatorze do czerwca jeszcze płacimy po staremu.
Jak widać wszędzie ceny śmieci idą do góry i przekraczają nasze dotychczasowe .
A może będę miała szczęście i będzie najtaniej w Młodzieszynie i nie przekroczy 100 procent ? 20:56, 06.02.2020


0%