Zamknij

Dla wygody mieszkańców gminy Młodzieszyn. Środki MIAS wykorzystane i rozliczone

10:10, 06.12.2019 UG Młodzieszyn Aktualizacja: 14:49, 06.12.2019
Skomentuj

Zakończyły się prace związane z realizacją zadań współfinansowanych ze środków MIAS MAZOWSZE 2019 na terenie gminy Młodzieszyn.

 

Jak informuje Urząd Gminy Młodzieszyn, zakończono realizację zadań współfinansowanych przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2019” tzw. MIAS, na zadania pn.:

- oznakowanie miejscowości oraz wymiana lamp oświetlenia sołectwa Młodzieszyn,

- oznakowanie miejscowości oraz wymiana lamp oświetlenia sołectwa Adamowa Góra,

- oznakowanie miejscowości oraz wymiana lamp oświetlenia sołectwa Justynów,

- oznakowanie miejscowości oraz wymiana lamp oświetlenia sołectwa Radziwiłka,

- wiata rekreacyjna przy placu zabaw w Juliopolu.

Całość zadań została zrealizowana oraz rozliczona z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.  Jak już wcześniej informowano, w  sołectwach Adamowa Góra, Justynów, Młodzieszyn i  Radziwiłka w ramach w/w zadań, została wymieniona część lamp oświetlenia z lamp sodowych na lampy energooszczędne typu LED. W pozostałych częściach zadań dot. oznakowania miejscowości prace związane z montażem tablic również dobiegły końca. Dla sołectwa Juliopol w ramach MIAS została pobudowana wiata, która cieszy swych mieszkańców już od ponad miesiąca.

Całkowita wartość inwestycji dla wszystkich sołectw wyniosła 102 779,21 zł, w tym dofinansowanie z Budżetu Województwa Mazowieckiego w Ramach MIAS w kwocie 50 000 zł. Wsparcie finansowe z budżetu gminy Młodzieszyn-w tym pochodzące z funduszu sołeckiego w kwocie 52 779,21 zł.

Mamy nadzieję, że wykonane inwestycje będą udogodnieniem dla mieszkańców oraz  poprawią bezpieczeństwo w Gminie Młodzieszyn.

 

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%