Zamknij
REKLAMA

20:26, 30.11.2019
Sochaczewski Łoskot Myślowy ma za sobą drugie, pobudzające spotkanie. W sobotnie popołudnie w niebanalnej kawiarni przy Traugutta na zaproszenie samego Mariusza Szczygła, tegorocznego laureata Literackiej Nagrody Nike, i Marleny Skrobosz, inicjatorki całego projektu, mieszkańcy spotkali się z Olgą Gitkiewicz, autorką reportertażowej książki ?Nie zdążę?, diagnozującej problem wykluczenia komunikacyjnego jednej trzeciej Polaków. Poruszono wiele aspektów tego zjawiska i wyszło na jaw, między innymi, że Żyrardów jest w tym kontekście lepszy od Sochaczewa.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tusochaczew.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz