Dziś 23 października po godzinie 15.00 Teresinie na skrzyżowaniu ulic XX-Leci i Szymanowskiej doszło do potrącenia rowerzystki w wieku około 60 lat przez samochód osobowy.
Jak poinformował nas Rafał Krupa, rzecznik PSP Sochaczew straż pożarna zakończyła już swoje działania.
- W tej chwili na miejscu straż pożarna zakończyła działania. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Policja prowadzi jeszcze swoje czynności. Poszkodowana rowerzystka trafiła do szpitala.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz