Zamknij
REKLAMA

08:03, 31.07.2020

Policja poszukuje osób, które 28 lipca br. około 4:00 rano podróżowały trasą S8 albo autostradą A2 w okolicach węzła Konotopa (gmina Ożarów Mazowiecki) i były świadkami tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego BMW, który uległ spaleniu na estakadzie. Zależy nam również na nagraniach z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment zdarzenia.

Poszukujemy osób, które 28 lipca br.około 4:00 rano podróżowały trasą S8 albo autostradą A2 w okolicach węzła Konotopa (gmina Ożarów Mazowiecki) i były świadkami tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego BMW, który uległ spaleniu na estakadzie. Prosimy o zgłaszanie się osoboste do Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach, ul. Warszawska 276, albo o kontakt mailowy na adres komendant.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, bądź telefoniczny do dyżurnego jednostki. Numer telefonu czynny jest całą dobę (22) 752 80 00.

Zależy nam również na nagraniach z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment zdarzenia.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tusochaczew.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz