Zamknij
07:43, 09.07.2020

dziś 9 lipca, po godzinie 6:00 na Drodze Krajowej nr 92 w gminie Teresin na wysokości hotelu Kuźnia Napoleońska doszło do wypadku, w którym ucierpiała jedna osoba. Kobieta najprawdopodobniej włączała się do ruchu.  

Na wysokości hotelu Kuźnia Napoleońska doszło do kolizji samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. W tym zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana. Kierująca pojazdem była zakleszczona w aucie, ale jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, kobietę udało się uwolnić. 

Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz