Wczoraj 23 czerwca przed godziną 23 strażacy z gminy Brochów zostali zadysponowani do poszukiwań starszej kobiety w miejscowości Gorzewnica. Przebieg akcji poszukiwawczej relacjonują druhowie z OSP Miszory:
- Po zbiórce w miejscu koncentracji przystąpiliśmy to przeczesywania pobliskich terenów. Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Do koszar powróciliśmy około godziny 3:00.
Do akcji poszukiwawczej zadysponowano OSP Brochów, OSP Wólka Smolana, OSP Miszory, OSP Kromnów, OSP Śladów, JRG Sochaczew, policję oraz służbę parku KPN.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz