Zamknij
13:06, 13.02.2020

Jeśli nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt i właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem – zachęcamy do adopcji psów które do tej pory błąkały się po terenie Gminy Młodzieszyn, a które zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy. W końcu nie ma nic piękniejszego niż bezinteresowne uratowanie czyjegoś życia.

Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.

W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z psów prosimy o kontakt z Firmą Handlowo Usługowa JUSTYNA Uderz 15, 96-520 Iłów tel. 728 267 534. Więcej szczegółów na naszej stronie mlodzieszyn.pl w zakładce „adoptuj psa”.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tusochaczew.pl
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz