Zamknij
REKLAMA

01:48, 02.12.2019
W czwartkowy wieczór 28 listopada na terenie OSP w Teresinie doszło do poważnej kolizji dwóch aut osobowych. Na pomoc poszkodowanym ruszyli strażacy z jednostek w Teresinie i Paprotni - tak wyglądały ćwiczenia oraz szkolenie z ratownictwa technicznego. Spotkanie dwóch jednostek było okazją do wymiany doświadczeń oraz możliwością przetestowania hydraulicznego sprzętu ratowniczego, którym dysponuje jednostka z Paprotni.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tusochaczew.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz