Fotorelacje

Zamknij
13:05, 21.01.2026

Ferie dla uczniów z województwa mazowieckiego w pełni. Sochaczewski magistrat przygotował na ten czas atrakcje dla uczniów, którzy nie wyjechali z miasta. Wśród propozycji już drugi rok z rzędu pojawił się turniej e-sportowy. Zajrzeliśmy do kramnic, gdzie zorganizowano rozgrywki.

Dzisiaj (21 stycznia) w Kramnicach miejskich wystartował turniej e-sportowy w FC 26 czyli w potocznie zwaną grę piłkarską "Fifa". Zacięta rywalizacja połączona z integracją sprawdziła się już rok temu. Wtedy to po raz pierwszy zorganizowano podczas ferii tego typu wydarzenie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz