Zamknij

Dorota i Henryk Miśkiewicz w amfiteatrze, to był miłosny koncert

10.25, 08.08.2022 MF Aktualizacja: 07.15, 11.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

To był prawdziwie miłosny koncert. Pełen liryki i ciszy, ale też pełen muzycznej wirtuozerii. Przed zgromadzoną w amfiteatrze publicznością wystąpili Dorota i Henryk Miśkiewiczowie z zespołem.

[FOTORELACJA]11817[/FOTORELACJA]

Drugi koncert w ramach Sochaczewskiego Festiwalu Jazzowego za nami. W niedzielę w amfiteatrze wystąpili Dorota i Henryk Miśkiewiczowie. W tematykę koncertu i dorobek muzyków wprowadziła publiczność sekretarz Joanna Niewiadomska – Kocik.

- Piękny projekt „Masza Miłość”, projekt dedykowany ojcu z racji jego 70-tych urodzin. Henryk Miśkiewicz, saksofonista, jazzman o brzmieniu wyjątkowym, znany nie tylko ze studia jazzowego Jana Ptaszyna – Wróblewskiego, ale ze wszystkich nagrań i koncertów z największymi wokalistami i instrumentalistami jazzowymi. Córka, Dorota Miśkiewicz, znakomita wokalistka, kompozytorka i realizatorka wielu projektów kulturalnych.

Zwracając się do publiczności Dorota Miśkiewicz w pierwszej kolejności doceniła fakt, że Sochaczew chce gościć muzyków jazzowych.  

- Drugi już Sochaczewski Festiwal Jazzowy… czwarty? Przepraszam, a to plama… [brawa] Tak, duże brawa dla państwa, że chcecie słuchać muzyki jazzowej, a my już drugi rok świętujemy taty 70-lecie, być może też dojdziemy do czterech [śmiech].

Muzycy wystąpili z Piotrem Orzechowskim (fortepian), Sławomirem Kurkiewiczem (kontrabas) oraz bratem Doroty, a synem Henryka, Michałem Miśkiewiczem (perkusja).

To był wyjątkowo liryczny koncert, pełen tytułowej miłości, który licznie zgromadzona publiczność doceniła gromkimi brawami.

A już za tydzień, również w niedzielę, o godzinie 19.00 w amfiteatrze wystąpi zespół New Bone.

(MF)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Zuza Zuza

4 2

Porażająca ilość fanów jazzu w Sochaczewie .Żenada jak zwykle . 12:13, 08.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

o jejuo jeju

3 2

wprost nieprzebrane tłumy !!! to cud że nikt nikogo nie zgniótł i nie zadeptał. 17:31, 08.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zikzik

4 3

Tłumy, tłumy,tłumy 70 % z przypadku bo akurat przechodzili tamtędy. Mam wrażenie. że to jest na siłę promowanie tego czego prawie nikt nie chce. Albo znają się nawzajem i wspomagają bo zamawiający taką muzykę akurat ten jazgot lubi a ich zna. 18:55, 08.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do powyzszych komentDo powyzszych koment

2 3

To że macie wrażliwość worka po ziemniakach, nie oznacza, że wszyscy tacy są w tym mieście. Najlepiej puścić Zenka i browar do oporu, to takie swojskie i dla was zrozumiałe. Ok, rozumiem, ale nie musicie od razu komentarzach manifestować się ze swoim marnym gustem. 08:56, 09.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%