Zamknij
REKLAMA

Zielony Chodaczek 2022, zrobiło się wakacyjnie w SCK

14:00, 15.06.2022 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

Dziś w Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie odbyły się przesłuchania do powiatowego konkursu – Wakacyjna Piosenka Inscenizowana „Zielony Chodaczek” 2022.  Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 14 lat z podziałem na trzy kategorię. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie jednej wakacyjnej piosenki w języku polskim.

[FOTORELACJA]11674[/FOTORELACJA]

[WIDEO]747[/WIDEO]

Dziś na scenie Sochaczewskiego Centrum Kultury w Boryszewie w powiatowym konkursie Wakacyjnej Piosenki Inscenizowanej „Zielony Chodaczek” wokalnie prezentowały się dzieci z całego powiatu. W muzycznym wydarzeniu uczestniczyli m.in. uczniowie z Czwórki. O ich przygotowaniach mówi nauczyciel Anna Olechniewicz.

- W zasadzie, to dosyć krótko się przygotowywaliśmy do konkursu, bo wiadomość o nim dotarła do nas w ostatnim momencie. Moje uczennicę postarały się i przygotowały należycie, bo każdemu zależy, aby dobrze się zaprezentować. Najważniejsze, że dzieciaki chcą coś robić i angażują się w konkursy. W dzisiejszym konkursie wszyscy pięknie śpiewają. Serca wszystkich najbardziej zawsze rozczulają wykonania przedszkolaków. Bardzo dużo pracy w przygotowanie młodzieży musza włożyć również nauczyciele.

- dodaje Anna Olechniewicz

Jury w składzie Jolant Kawczyńska, Katarzyna Proch, instruktorka oraz Marta Wasilewska nie będzie miało łatwego zadania, aby wyłonić zwycięzców, bo wszyscy uczestnicy zaprezentowali się doskonale. Wyniki konkursu poznamy wkrótce. Uczestnicy Chodaczka otrzymali  dyplomy uczestnictwa, a dla najlepszych wykonań przewidziano nagrody.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%