Zamknij
REKLAMA

Rozdroża, wernisaż prac Emilii Kudarewko, utalentowanej młodej iłowianki

13:30, 07.06.2022 | K.Ż
Skomentuj foto GOK Iłów
REKLAMA

18 czerwca 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się wernisaż wystawy Rozdroża Emilii Kudarewko - młodej, utalentowanej mieszkanki gminy Iłów.  

Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie zaprasza na wernisaż wystawy Emilii Kudarewko. To unikalna okazja poznania twórczości lokalnej artystki. O szczegółach dyrektor GOK-u Małgorzata Kunz.

- Emilia jest studentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele osiągnieć. Jej prace można było zobaczyć miedzy innymi podczas wystawy w Czarnolesie w Dworku Jana Kochanowskiego, w kwartalniku Bardziej Kochani. Emilia jest także laureatką prestiżowych konkursów np. na plakat Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamros. Zajmuje się grafiką warsztatową, projektową i malarstwem. W GOK-u będzie można zobaczyć wystawę pod nazwą Rozdroża. Jest to zbiór prac obrazujących poszukiwania przez młoda artystkę własnych ścieżek w świecie sztuki.  Poszukiwania te polegają na próbowaniu niezliczonych technik oraz podejmowaniu najróżniejszych tematów. Owoce tych działań w formie prac wartych uwagi będzie można oglądać w sali widowiskowej naszego ośrodka do 29 czerwca. Zapraszamy w godz. pracy instytucji!

- podsumowuje dyrektor GOK Małgorzata Kunz.

Wernisaż odbędzie się 18 czerwca o godzinie 18.00. Wystawę będzie można oglądać w sali widowiskowej GOK w Iłowie do 29 czerwca. Zapraszamy w godz. pracy instytucji

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%