Zamknij

Pałacowe Kolędowanie: ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu

14:50, 29.11.2021 | .
Skomentuj ECA Sanniki
REKLAMA

Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach zaprasza do udziału w konkursie Pałacowe Kolędowanie. Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenie odbędzie się w formule online.

Już tylko do 1 grudnia można przesyłać zgłoszenia do udziału w Pałacowym Kolędowaniu – wydarzeniu organizowanych przez Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

- Pałacowe kolędowanie to tradycja, którą rozpoczęliśmy 7 lat temu. W zeszłym roku konkurs przeniósł się do świata online, a w tym roku poprzestaliśmy na tym z uwagi na niestabilną sytuację covidową. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników świąt – dzieci, młodzieży i dorosłych. Można występować indywidualnie lub w duetach – w kategorii rodzinnej - mówi dyrektor ECA Monika Patrowicz. 

Aby wziąć udział w konkursie należy na adres mailowy: konkursy@ecasanniki.pl przesłać wykonanie kolędy, pastorałki czy piosenki typowo świątecznej oraz kartę zgłoszenia dostępną na stronie ECA. Przewidziano 4 kategorie konkursowe – dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas 1-3, uczniowie klas 4-8, młodzież licealna i dorośli oraz kategoria rodzinna – duety.

Zgłoszenia w formie plików MP4 przyjmowane są do 1 grudnia do 15.30. Jak podaje organizator, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%