Zamknij
REKLAMA

Dyskusyjny Klub Książki powraca do Sannik. Robert Grudzień gościem specjalnym

09:13, 29.09.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Dziś po dłuższej przerwie do sannickiego pałacu powraca Dyskusyjny Klub Książki. Wydarzenie odbędzie się o 17.00 w Sannikach, a gościem będzie Robert Grudzień. Tematyka spotkania związana jest z patronem roku 2021, czyli Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. 

- Tym razem gościem szczególnym spotkania będzie Robert Grudzień, mistrz organowy, który zagra na fortepianie koncertowym pałacowym i przedstawi zgromadzonym prezentacje multimedialną dotyczącą kardynała Stefana Wyszyńskiego. Będzie również promocja książki Czesława Ryszki. „Prymas Wyszyński. Ojciec Ojczyzny”. Jest to biografia Wyszyńskiego, pięknie wydana i bardzo ładnie ilustrowana. Zapraszamy serdecznie dziś o 17.00 do Pałacu w Sannikach. Wydarzenie odbędzie się w sali koncertowej i lustrzanej – zachęca Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach. 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Janek Janek

1 1

Z cyklu kto jest twym bohaterem i dlaczego Lenin. Gloryfikowanie za wszelką cenę Wyszyńskiego i upychanie go gdzie się da przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego, a to właśnie próbuje robić obecna władza. 09:47, 29.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%