Zamknij
REKLAMA

Artystyczna niedziela w Sannikach. Była muzyka, poezja i sztuka

11:35, 06.07.2021 | K.Ż
Skomentuj ECA Sanniki
REKLAMA

W ubiegłą niedzielę 4 lipca odbył się kolejny koncert z cyklu Chopin - Muzyka - Poezja w Sannikach. Tym razem w sannickim pałacu przy  fortepianie zasiadło Dombrova Piano Duo, które tworzy Łukasz Szubski I Krzysztof Włodarczyk. Muzykom towarzyszyła aktorka Renata Dancewicz. Jak podkreślaj organizatorzy wydarzenie słowno-muzyczne cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych gości.

[FOTORELACJA]10550[/FOTORELACJA]

Za nami kolejny koncert z cyklu Chopin - Muzyka - Poezja w Sannikach. Tym razem w sannickim pałacu przy fortepianie zasiadło Dombrova Piano Duo, które tworzy Łukasz Szubski I Krzysztof Włodarczyk. Muzykom towarzyszyła aktorka Renata Dancewicz. Jak podkreślaj organizatorzy wydarzenie słowno-muzyczne cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych gości.

- Cieszymy się, że z koncertu na koncert przybywa nam gości. Dzięki poluzowaniu obostrzeń, może nas być coraz więcej. Zawsze mówię, że każdy nasz koncert jest inny. I ten też taki jest. Tym razem wystąpił wyjątkowy duet Dombrova Piano Duo, które tworzy Łukasz Szubski I Krzysztof Włodarczyk , który charakteryzował się wyjątkowa energią. A towarzyszyła mu znakomita aktorka Renata Dancewicz, która zaprezentowała poezję Zuzanny Ginczanki - podkreśla Monika Patrowicz, dyrektor Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach. 

Za ciepłe przyjęcie w Sannikach podziękował Krzysztof Włodarczyk pianista z duetu Dombrova Piano Duo.

- Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować Europejskiemu Centrum Artystycznemu im. Fryderyka Chopina w Sannikach oraz Towarzystwu im. Fryderyka Chopina  za zaproszenie i świetną organizację koncertu, Renacie Dancewicz za przybliżenie twórczości i piękną interpretację poezji Zuzanny Ginczanki oraz Publiczności za miłe i serdeczne przyjęcie - dodaje Krzysztof Włodarczyk. 

Jak przystało na Europejskie Centrum Artystyczne w Sannikach po koncercie, odbył się wernisaż wystawy.

- Po koncercie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wernisażu wystawy malarskiej Tomasza Lubaszki i Waldemara Marszałka pt. ”Dwa w jednym”, a także na wernisażu wystawy rzeźb Bartłomieja Kurzei. Tych, którym nie udało się być z nami w niedzielę, zapraszamy do odwiedzania pałacu i spacery po parku. Do 31 lipca można oglądać wystawę malarstwa, znajdującą się w pałacu w sali wystaw czasowych.  Natomiast wystawa rzeźbiarska prezentowana jest w parku do 30 września. Serdecznie zapraszamy - zachęca Monika Patrowicz. 

[WIDEO]641[/WIDEO]

 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%