Zamknij
REKLAMA

Sanniki zapraszają na wielkanocną grę terenową

13:29, 02.04.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

Pałac w Sannikach zaprasza na spacery po parku, a dla najmłodszych przygotował wielkanocną grę terenową. Monika Gadzińska z Europejskiego Centrum Artystycznego zdradza, na czym będzie polegała zabawa.

[FOTORELACJA]10190[/FOTORELACJA]

- Korzystając z wiosennej pogody zapraszamy nie tylko do rodzinnych spacerów, ale również do spędzenia czasu z najmłodszymi na placu zabaw. Jeżeli chcecie Państwo urozmaicić spacer zachęcamy do skorzystania z gry "Spacer w poszukiwaniu pisanek".  Jest to taka zabawa związana ze świętami wielkanocnymi. Zapraszamy wszystkie dzieci  z rodzicami lub innymi opiekunami do odwiedzin Sannik i poszukiwania pisanek, które pogubił roztargniony zając, który mieszka w naszym parku. Jajka oczywiście zostawiamy na miejscu po tym jak je odkryjemy, ale liczymy ile ich znaleźliśmy. Wcześniej przy wejściu do parku trzeba wziąć ankietę specjalną zawierająca również zagadki, ale największa frajdą będzie szukanie tych pogubionych jajek.

Jak zaznacza Monika Gadzińska, warto wziąć udział w  rodzinnym spacerze w poszukiwaniu pisanek, na uczestników bowiem czekają upominki.

- Po ukończeniu spaceru, należy udać się do stróżówki ochrony.  Tam otrzyma się pieczątkę oraz będzie można wybrać nagrodę. Przewidziana jest jedna nagroda na rodzinę.  Prosimy o wpisanie numeru wybranej nagrody w formularzu gry i wrzucenie go do skrzynki ustawionej przed pałacem. Każdy, kto przejdzie drogę, którą szedł zajączek, który gubił jajka, będzie mógł wyjść z sannickiego parku z miła niespodzianką. Ta gra terenowa aktywna jest do 5 kwietnia, czyli jeszcze w święta spokojnie można pospacerować po parku, ale można przyjść zarówno i dziś i jutro. Zapewne to będzie miła odmiana od dni spędzonych przy komputerach czy świątecznym stole.  Zapraszamy serdecznie.    

Spacer rodzinny trwa do 5 kwietnia. 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%