Zamknij
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna czynna częściej. Barbara Bronicz zaprasza

10:25, 18.02.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

Dobra informacja dla wszystkich czytelników. Już od najbliższej soboty 20 lutego Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. 1 Maja będzie czynna w godzinach 9:00-13:00. Do odwiedzin biblioteki zachęca dyrektor Barbara Bronicz.

- Miło jest mi poinformować, że począwszy od 20 lutego w każdą sobotę Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. 1 Maja będzie czynna w godzinach 9:00-13:00. Mam nadzieję, że jest to dobra informacja dla tych wszystkich czytelników, którzy po prostu nie mogli w tygodniu z naszej czytelni i biblioteki skorzystać. Serdecznie zapraszam do biblioteki również w pozostałe dni tygodnia, jak również w sobotę. 

To nie jedyna niespodzianka jaką szykuje dla czytelników Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie.

- Mam tez jeszcze jedną miła wiadomość. Przygotowujemy się do otwarcia dostępu do zbiorów cyfrowych tzw. ACADEMICA Biblioteki Narodowej. Jest to  związane z planowanym otwarciem czytelni, które co prawda jeszcze są nieczynne, ale myślę, że wkrótce będą dostępne dla czytelników – podsumowuje Barbara Bronicz.

Zbiory ACADEMICA Biblioteki Narodowej udostępniane są w postaci wysokiej jakości plików JPG oraz w przypadku publikacji poddanych procesowi optycznego rozpoznawania tekstu – również w postaci plików PDF z warstwą tekstową. Zasoby cyfrowe są udostępniane poprzez Internet.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%