Zamknij

Nowy komiks Bofzina. Tym razem rymowany i o koronawirusie

12:38, 04.11.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Powstał kolejny komiks autorstwa Łukasza Kucińskiego, Bofzina. Tym razem rysownik wziął na warsztat aktualną sytuację w kraju i tak powstała nowa praca „Niesamowity Bofzin #4: Komiks w rymach o koronawirusie”.

Album ten porusza niezwykle aktualny temat – bez limitu wiekowego odbiorcy. Pod wszystko mówiącym tytułem kryje się nowy twór Bofzina. Całkiem inny od wszystkich dotychczasowych prac. Nie tylko doborem środków komunikacji wewnątrz, ale wyjątkowy również dlatego, że napisany jest w całości rymowanym tekstem. Znajdziemy tu obecność koronawirusa na bardzo wielu płaszczyznach, m.in.: naukowej, społecznej czy humorystycznej. Wszystko to z jednej strony podane całkiem serio, z drugiej  nie pozbawione „mrugnięć do czytelnika” i innych „smaczków”, jakie przemyca autor w tle. Przede wszystkim jednak jest to pozycja krzepiąca serca, w tym trudnym okresie.

W albumie znajdziemy również liczne dodatki. Wnioskował o nie u autora Łukasza Kucińskiego – Bofzina,  nowy wydawca. Wszystko po to, by czytelnik dostał do rąk nie tylko tytułową opowieść, ale również materiały dodatkowe.

 

Do nabycia nowego albumu, również wierszem zachęca sam autor Łukasz Kuciński.

- Z radością informuję, że seria "Niesamowity Bofzin" przestanie już  być tylko trylogią. Do wcześniejszych prac dołączył: „Niesamowity Bofzin #4: Komiks w rymach o koronawirusie”.  Nic już nie ma do dodania – pora zasiąść do czytania. Tym bardziej, że nakład niezwykle limitowany. Można go nabyć za 200 zł.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

KulturaKultura

2 0

200 zł ?? Co???? 20:53, 06.11.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

BB

2 0

Kiedyś za komiksy Kaczora Donalda płaciłem 2-3 zł A tu 200 zł.?? Chyba , że to pomyłka z tą ceną może 2 zł? Jak jest?? 20:55, 06.11.2020


B.B.

1 0

Gosciu musial miec jakis uraz glowy, ze taka cene wymyslil 09:10, 10.11.2020