Zamknij
REKLAMA

Pałac w Sannikach zaprasza na warsztaty malarskie. Będą znakomici artyści

09:45, 03.09.2020 | A.S
Skomentuj
REKLAMA

„Muzyka na płótnie” to temat przewodni tegorocznego pleneru malarskiego, na które zaprasza Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach. Plener rozpocznie się za niespełna tydzień.

To już IV plener warsztatowo – malarski  pt. „Sannickie inspiracje”. Przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i seniorów. Biorą w nim udział twórcy zaproszeni przez Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania. Jak mówi Monika Gadzińska z centrum, będą to postacie, od których naprawdę warto się uczyć.

- Wśród nich znajdą takie nazwiska jak Witkowski, Wojtalewicz, Ossowska i wiele, wiele innych. To wyjątkowa okazja, by pod okiem fachowców poznać pojęcia związane z malarstwem i zastosowaniem technik malarskich, wykorzystaniem palety kolorów, skali barw, światła, kontrastów, cieni, kompozycji obrazu i perspektywy w odniesieniu do różnych przedmiotów o otoczeniu.

Każdy będzie mógł stworzyć swój autorski obraz. Na zakończenie warsztatów zorganizowana zostanie wspólna wystawa prac zarówno artystów i jak i ich podopiecznych.

Zapisy na warsztaty pod nr telefonu 24 268 11 08 w. 28 lub drogą mailową k.kocimski@ecasanniki.pl

(A.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

B.B.

1 0

wszędzie wszystko się da tylko nie w sochaczewie (z premedytacją pisane z małej litery) 11:14, 03.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UczestnikUczestnik

1 0

Masz rację kimkolwiek jesteś i cokolwiek robisz. 21:36, 09.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz