Zamknij
REKLAMA

Niedzielne popołudnie, czyli Teatr Młyn w domu. Zapraszamy na spektakl w reżyserii teresinianki

10:06, 25.06.2020 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Na koniec sezonu teatralnego – 26 czerwca godz. 21:00 Teatr MŁYN – zaplanował premierę online spektaklu NIEDZIELNE POPOŁUDNIE w reż. Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej z Pauliną Holtz i Michałem Sitarskim w roli małżeństwa w kryzysie. Nie jest to zwykła rejestracja przedstawienia, tylko przygotowana z dbałością o teatralny szczegół reinterpretacja teatralno-filmowa. Spektakl udostępniony zostanie bezpłatnie równolegle na Facebooku i kanale youtube teatru. Można go będzie oglądać przez weekend, do niedzieli 28 czerwca do godz. 23:59.

Ostatnie tygodnie kolejnej ciąży. Dzieci łaskawym gestem przygarnięte przez dziadków. Pusty dom. Okazja, żeby podomykać bieżące sprawy zawodowe  i odetchnąć chwilę we dwoje. To niedzielne popołudnie mogłoby skończyć się tak pogodnie, jak się zaczęło. Mogłoby. Dzieje się jednak inaczej...

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE w reż. Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej to niezwykle celny obraz, w którym idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Widz odnajdzie się bez trudu we wziętych wprost z rodzinnego życia scenkach i dialogach. Dynamiczna opowieść, z zaskakującymi zwrotami akcji oraz dużą dozą ciepła i humoru, zadaje pytanie o przyczynę tak wielu rozpadów związków i o drogę do dojrzałego rodzicielstwa.

Premiera spektaklu miała miejsce w 2018 roku na scenie Teatru MŁYN. Realizatorzy podkreślają, że udostępniany przez nich materiał, nie jest jednak zwykłą rejestracją przedstawienia, tylko reinterpretacją przygotowaną specjalnie (maj 2020) pod kątem wrażliwości publiczności teatralnej, gdzie kamera jest jak oko widza...

REALIZATORZY:

Obsada:

MAGDA – Paulina Holtz

ANTEK – Michał Sitarski

Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska

Muzyka: Filip Dreger

Scenografia/kostiumy/reżyseria świateł: Barbara Koczarowa

Produkcja spektaklu/asystent reżysera: Aleksandra Śliwińska

Ekipa filmowa:

Realizacja i montaż: Aleksandra Panisko

Zdjęcia: Tomasz Suski

Dźwięk: Irena Suska

Produkcja nagrania: Dorota Szopowska

Realizacja świateł: Przemysław Scholl

Charakteryzacja: Anna Jabłońska

Inspicjent: Zofia Bardzińska

Realizacja: Fundacja Artystyczna MŁYN dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy

UWAGA! Spektakl od lat 15

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/3976123419125340/

Zwiastun spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=ZktwzPR22DY

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z otrzymaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz natychmiastową odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach! 22:31, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%