Zamknij

Zasłuchani w Trebunie Tutki. Koniec festiwalu folk, czas na jazz

20:46, 14.07.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Znakomita gwiazda wystąpiła dziś na pl. Kościuszki na zwieńczenie drugiego Festiwalu Folklorystycznego w Sochaczewie, Trebunie Tutki prosto z Tatr. Świetni, najwyższej rangi muzycy porwali tłumnie zgromadzonych mieszkańców. To był świetny finał festiwalu, muzyczny przedsmak tego, co wydarzy się w ramach spotkań jazzowych, które już wkrótce w naszym mieście.

 

Festiwal Folklorystyczny, który odbywa się w Sochaczewie już po raz drugi, zdecydowanie ma już swoich stałych widzów. Śmiemy jednak zaryzykować twierdzenie, że dziś na plac Kościuszki przyszli też po prostu dodatkowo wielbiciele góralskiego zespołu Trebunie Tutki. To była rzeczywiście unikalna okazja do zobaczenia na żywo tak znakomitych, doświadczonych muzyków, którzy przenieśli nas nie tylko w świat Tatr, muzyki ludowej, góralskiej, ale i zupełnie innych odcieni muzycznych, z domieszką reggae, chwilami wręcz transowych, pełnych poezji, filozofii i głębszych refleksji nad światem współczesnym.

To był naprawdę mocny akcent wieńczący drugą edycję festiwalu, cieszy, że publiczność aż tak dopisała. W przyszły weekend chwila przerwy, a w kolejną niedzielę na placu Kościuszki rozpocznie się drugi Festiwal Jazzowy.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LemingLeming

2 3

miasto starców.... 07:36, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone