Zamknij
REKLAMA

Piątek z SCK. W planach Letni Salon Sztuki i potańcówka

13:07, 08.07.2019 | J.L
Skomentuj
REKLAMA

Spędź piątkowy wieczór w Sochaczewskim Centrum Kultury, bowiem tego dnia na Boryszewie będzie się działo. Spragnieni sztuki będą mieli okazję posmakować jej różnych dziedzin od malarstwa przez ceramikę i modę aż po film. Na deser natomiast zaplanowano potańcówkę na dechach. 

 

W tym roku letnia oferta SCK została wzbogacona o projekt pod nazwą Letni Salon Sztuki. Jak mówi Marta Wasilewska, Kierownik sekcji teatru estrady i sztuk pięknych SCK:

- To nowa atrakcja dla sochaczewian i gości, którzy odwiedzają Sochaczew. Letni Salon Sztuki to miejsce, w którym będzie można zobaczyć dzieła artystów plastyków, rzeźbiarzy, malarzy, fotografików. W czasie spotkań będzie można obejrzeć również projekty mody i film, porozmawiać z twórcami, wymienić opinie. Myślę, że publiczność dopisze, także ta spoza miasta, bo weekendy to przecież czas kiedy szukamy oderwania się od codzienności, alternatyw spędzenia wolnego czasu.

Letni Salon Sztuki będzie otwierał swoje podwoje w weekendy między 12 lipca, a 11 sierpnia (od piątku do niedzieli) w godzinach 12.00-18.00 w Galerii ZeDeK Sochaczewskiego Centrum Kultury przy 15. Sierpnia 83. Inauguracja nastąpi w piątek 12 lipca o 18.00, a tuż po niej chętni będą mogli wziąć udział w drugiej w tym sezonie potańcówce na dechach.

W czasie piątkowego wernisażu zobaczymy prace twórców tj. Emilia Zielińska (malarstwo), Aleksander Zieliński, Gamid Ibadullayev, Jadwiga Orczyk-Miziołek, Monika Boruta – Sałacińska, Maja Ryż, Ewa Boguszewska, Przemko Stachowski, Alona Zozulia, Magdalena Limbach, Marcin Sutryk, Angelika Kazimierksa-Adamska, Tomasz Dembny , Edyta Dzierż, Kuba Janyst, Michał Mroczka, Paweł Zakrzewski, Anna Merska-Mitan, Krzysztof Włostowki. 12 lipca w galerii ZeDeK zostanie też zaprezentowana wystawa grupy artystycznej z Japonii ART/X/TOYAMA oraz performance artystyczny w wykonaniu Anity Angowskiej.

 

foto:SCK

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

pablopablo

0 0

Boryszew zapomniana część miasta to tylko tańce na dechach zostały.??? 18:49, 08.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NiconNicon

0 0

Co Ty wypisujesz? Właśnie dobrze, nigdzie tego nie ma, pomysł jak najbardziej trafiony. " Tańce na dechach do północy"
22:13, 08.07.2019