Zamknij

Maszyna pracuje, a dziecko obserwuje. Rozstrzygnięcie konkursu

10:17, 17.06.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Za nami rozstrzygnięcie konkursu pod nazwą: Bezpiecznie na wsi – maszyna pracuje, a dziecko obserwuje. Konkurs plastyczny, organizowany przez KRUS od dziewięciu lat, cieszy się dużą popularnością. Tym razem wpłynęło 158 prac w dwóch kategoriach wiekowych: klas 0-3 i 3-8.

 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach – gminnym i powiatowym. W pierwszym sponsorami nagród są wójtowie wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego, w drugim przede wszystkim KRUS, choć przy współpracy z MODR, ARiMR, MIR, starostwem powiatowym w Sochaczewie i podmiotami prywatnymi. W tym roku wyróżniono 59 prac w etapie gminnym i 6 w powiatowym, to duża liczba, jak mówi Marlena Kowalska. Kierownik placówki terenowej KRUS w Sochaczewie.

- W tym roku przyznano wiele nagród, ale nie ma się czemu dziwić, bowiem ciężko było wybrać najpiękniejsze prace. Uczestnicy konkursu bardzo się postarali, malując ciągniki i przedstawiając co dzieciom wolno robić w gospodarstwie, a czego nie. Dla dzieci wręczenie nagród to zawsze duże przeżycie, tym bardziej że gala odbywa się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sochaczew, to też dodaje prestiżu. Dzieci czują się ważne i docenione.

Za rok dziesiąta, jubileuszowa odsłona konkursu i, jak mówi Marlena Kowalska, można spodziewać się na niej wielu nowości i jeszcze bardziej zadowolonych dzieci.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone