Zamknij
REKLAMA

Andrzej Zbrożek gościem sochaczewskiej majówki

12:29, 30.04.2019 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Sochaczewska majówka to nie tylko imprezy sportowe i kulturalne, ale także okazje do spotkania ciekawych ludzi. Jednym z nich jest Andrzej Zbrożek, który odwiedził sochaczewską bibliotekę. To pisarz, podróżnik, aktor, człowiek, którego śmiało można określić mianem poszukiwacza przygód.

Będąc młodym człowiekiem udał się za granicę - do Ameryki Południowej, gdzie zastał go stan wojenny. Postanowił nie wracać, a miesięczna wycieczka wydłużyła się do kilkunastu lat. W czasie pobytu w Ameryce Południowej nielegalnie pracował, studiował, aż w końcu zaczepił się zawodowo w ekipie filmowej, gdzie był dublerem i kaskaderem. Wśród aktorów jakich zastępował jest cała śmietanka Hollywood, to m.in. Gregory Peck, Burt Lancaster, Arnold Schwarzenegger, Benicio Del Toro, Jane Fonda, Paul Newman, Timothy Dalton oraz Tom Hanks.

Okazją do poznania przygód gościa sochaczewskiej biblioteki jest książka pod tytułem "Latynoska euforia z Hollywoodem w tle", która właśnie w poniedziałek była promowana w Sochaczewie. I trzeba przyznać, iż mimo nawału wydarzeń, jakie w okolicy konkurowały ze spotkaniem autorskim, sala biblioteki została zapełniona.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz